Hakkımızda


Hakkımızda

Öztepe Plastik

Hakkımızda

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Öztepe Plastik ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik kabul etmektedir. Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır. Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla Plastik sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Öztepe Plastik, yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmiştir. Hayal ettiğiniz tüm çeşitler için bize danışın sizi hayallerinizin ötesine taşıyalım.

Firmamız, kendi kalıp atölyesinde kalıplarını kendisi üretmekte ve 150 gr - 5000 gr ‘a kadar baskı yapabilen modern enjeksiyon baskı tesislerinde siz değerli müşterilerimizin her türlü özel istek - tasarım ve siparişlerinizi en kısa sürede, en randımanlı ve ekonomik şekilde yapmayı bir borç bilir ve taahhüt ederiz.

Amacımız: Türkiye’de de birçok gelişmiş ülkede yapıldığı kalitede Kalıpçılık ve Enjeksiyon İşlerinin yapılabileceğini, insanımıza göstermek ve bu kaliteyle hizmet vermektir.