Hakkımızda

Öztepe Plastik, bulunduğu her sektörde sürekli büyümeyi hedeflemekte ve bu yöndeki yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. Sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı amaç edinen firmamız; kuruluşundan bu yana alanında uzman ve dinamik kadrosuyla, plastik sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir. Öztepe Plastik, üretim aşamasında yüksek standartlardaki işçiliğe ve gelişmiş teknolojiye daima öncelik vermiştir. Firmamız, siz değerli müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle sunduğu hizmetlerinde her zaman kaliteyi esas almaktadır.

Faaliyetlerimizde kullandığımız kalıplar entegre kalıp atölyemizde tarafımızca üretilmekte; modern enjeksiyon baskı tesislerimizde 6000 grama kadar baskı yapılabilmektedir. Sizlerin talep edeceği her türlü özel istek, tasarım ve siparişler; ivedilikle, en verimli ve ekonomik şekilde üretilmekte, bu konudaki sürecin sorunsuz bir şekilde yürütüleceği tarafımızca taahhüt edilmektedir.

Amacımız; birçok gelişmiş ülke örneğinde söz konusu olan kalıpçılık ve enjeksiyon faaliyetleri ile aynı kalitedeki üretimlerin Öztepe Plastik marifetiyle Türkiye’de de yapılabileceğini göstermek ve bu doğrultuda hizmet vermektir.